Antonín Strnad

EP Stopy v poušti

CD4

Kytarové instrumentální EP


Live.exe

Uprostřed nekonečné šíře

CD3

Interpretační kompilace.

Šárka Losová - zpěv 2,5,8
Petra Kostelanská - zpěv 1,6,10
Lidka Kollrosová - klávesy 10
Šimon Velkoborský - zpěv : 4,7 ak. kytara : 4
Luděk Los - Zpěv: 5,11 bass : 5 kytara : 5,11
Marek Prosner - zpěv 3,9
Antonín Strnad - drum pogramming. : 1-11 bass : 1-4, 6-11 klávesy 1,2,3,7,8,11 ak. kytara : 1,8,9,11 el.kytara : 1-11


Marek Prosner

Pán Bůh je síla má

CD2

Marek Prosner - zpěv
Antonín Strnad - nástroje, programming


šum - šum

Vzdejte čest Bohu a Pánu země

CD1

Toto CD je zajímavé tím, že je mé první a tím, jak vznikalo. Bylo to po mém odchodu ze skupiny Shine a chvíli nicnedělání. Pořídil jsem si čtyřstopák a začal experimentovat. Vybíral jsem různé písně a nahrával k nim podklady. Zkoušel jsem dělat aranže, vrstvil tracky na sebe, znovu mazal a přehrával - prostě všechno co k tomu patří. Bylo to skvělé období. Hodně jsem při tom změnil svoji představu o zvuku kytary a o jejím posazení do nahrávky. Předtím jsem si hodně dlouho vystačil s celolampovým aparátem a gainem na max, ale nahrávat doma po večerech tímto způsobem nešlo. Na řadu přišel ampmodeling.

fostex

Pak jsem nahrávky pouštěl přátelům, se kterými jsem většinou už někdy předtím hrál a požádal jsem je, jestli by některé písně nechtěli nazpívat. Jsem rád, že všichni souhlasili, i když nebylo pořádně jasné do čeho jdou. Vybrat kdo co nazpívá bylo celkem snadné. Každý si vybral nějakou jinou píseň a tím se to rozdělilo. Samuel Kaleta nejenom přijal že nazpívá píseň, ale nabídl i nahrávací software a to změnilo kompletně všechny plány. Předtím jsem ještě nemyslel na to, že uděláme celé album. Myslel jsem si, že nahrajeme pár písní a ty pak necháme kolovat na kazetě mezi známými.

cool edit

Tracky z čtyřstopáku se pomalu stěhovaly do počítače, kde jsme už nebyli omezeni počtem stop a začali jsme to brát trochu vážně. Díky Bohu za ten kazeťák! Na CD je i několik stop, které jsem do počítače převedl z kazety tak jak byly a nijak jsem je pak nepřehrával. :-)

Tady vznikl i název projektu. Složku s nahrávkami jsem musel v počítači nějak pojmenovat. Napsal jsem hned to první co mne napadlo, za to název titulní písně a tak už to zůstalo. Songy pomalu přibývaly, takže jsme nakonec požádali autory o svolení a vydali CD.

Bohumil Novák - sólo zpěv : 5, 7 vokál : 1
Petra Kostelanská - zpěv : 2
Marek Prosner - zpěv : 1, 4
Samuel Kaleta - zpěv : 9
Honza Schafhauser - zpěv : 3,6 kytara : 4
Marek Ševčík - kytara : 1
Antonín Strnad - to ostatní

Copyright © 2014 - 2018 Antonín Strnad all rights reserved

Všechny texty a fotky na tomto webu jsou chráněny autorským zákonem

a mohou být použity pouze s mým souhlasem.